+420 721 881 504
Menu

Škola hrou

Virtuální realita není jen záležitostí her a 360° videí.

Pomocí virtuální reality můžeme do vzdělaní přinést nový prvek
zábavy. Využijte výhody VR světa, který zajímavou formou osloví děti
i dospělé. Poznejte skutečný zážitek ve fiktivním světě a nechte se
vtáhnout do naší školy hrou.

V JAKÝCH OBORECH MŮŽETE ZAŽÍT VR?

ZEMĚPIS A GEOGRAFIE

Vydejte se s námi na cestu kolem světa. Prozkoumejte 7 divů světa, projděte se pod Eiffelovou věží, toulejte se uličkami New Yorku. Podívejte se tam, kam se chystáte na dovolenou nebo zavzpomínejte na místa, která jste navštívili.

Hry: Google Earth VR

UMĚNÍ A DESIGN

Ve hře Tilt Brush malujete v 3D prostoru. S využitím virtuální reality tak můžete tvořit opravdu velkolepá trojrozměrná díla. Popusťte uzdu své kreativitě se štětci, světly a dokonce i ohněm nebo například sněhovými vločkami. Váš pokoj je nyní vaším plátnem a paletou je vaše představivost. Možnosti jsou nekonečné a je jen na vás, co s tímto úžasným nástrojem dovedete.

Hry: Tilt Brush, Sugar

ZBAVTE SE STRACHU

Bojíte se výšek? Máte strach ze tmy, uzavřených prostor? Trpíte nějakou fobií, které se chcete zbavit? Díky technologii VR můžete trénovat svůj strach a postupně odbourávat nepříjemné pocity, které vám vaše fobie způsobuje.

Hry: Keep Balance, Paranormal Activity

LOGICKÉ MYŠLENÍ

Hodně populární jsou dnes únikové hry. Zavřou vás do místnosti, kde se musíte zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit sérii hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. I u nás ve VR máme únikové hry, kdy je potřeba zapojit logické myšlení ať už sám nebo s přáteli.

Hry: Únikové hry a místnosti

BIOLOGIE

Prozkoumejte podmořskou faunu a floru. Potápějte se kolem vraku plného života a pozorujte svět kytovců a karet obrovských. Staňte se červenou krvinkou a nasávejte zevnitř těla, jaké to je mít v sobě virus. Cestujte krevním oběhem a zjistěte, jak krevní buňky pracují na šíření kyslíku po celém těle. Vstupte do jedné z miliard živých buněk v našem těle a naučte se, jak organely spolupracují v boji proti smrtelným virům.

Hry: Podmořský svět The Blu

SPORT

Ve virtuální realitě můžete zapojit i svaly o kterých jste doposud nevěděli. Celé tělo a zároveň i postřeh, soustředění, rychlost rozvíjíte přirozenou cestou ve sportovně založených hrách. Nebojte se pustit i do těžších úrovní díky kterým se více zapotíte. Za nás je na tohle nejlepší VR hra Beat Saber.

Hry: Beat Saber

SIMULACE

Simulace horské dráhy, létání letadlem, volný pád, to je něco z čeho někteří mají obavy a v reálu se do takového zážitku neodváží. U nás můžete postupně na našich simulacích vyzkoušet jak na vás bude skutečný zážitek působit a tréninkem dosáhnout smíření s vaším strachem. Nebo si jen vyzkoušíte simulátor práce, operaci srdce, být Spider-man, astronaut, gladiátor, boxer, lukostřelec, elitní voják, pilot.

Hry: Simulátor horské dráhy, letadla, simulátor práce

Už nečekej a rezervuj

Rezervovat